Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Erminurme – kodud looduse ja kultuuri harmoonias

Eva-Maria Leetma Kinnisvaraarenduse turundusjuht

Meie Tartus asuv Erminurme kvartal, mis nagu nimigi vihjab, asub äärmiselt erilises kohas – looduse ja kultuuri puutepunktis. Üks hetk oled justkui keset loodust, privaatsust ja rahu ning järgmisel oled juba väikese jalutuskäigu järel jõudnud Eesti Rahva Muuseumisse põnevale kultuurirännakule. Ka Tartu kesklinn on vaid 10 minuti kaugusel ning just see sümbioos mitmest erinevast maailmast teebki Erminurme kvartalist mõnusa koha, kus elada.

Fotograaf: Mihkel Seedre

Fotograaf: Mihkel Seedre

Eelkirjeldatud ja mitte sugugi välja mõeldud idülli annab kenasti edasi ka meie Erminurme tee 14 eluhoones (üks eelviimase ehk IV etapi eluhoonetest, mis on täielikult valmimas käesoleva aasta suvel) värskelt valminud näidiskorter, kus kohtuvad naturaalsed materjalid ja maalähedased värvitoonid mõningate trendikate värvilaikude ja detailidega siin-seal.

Fotograaf: Mihkel Seedre

Fotograaf: Mihkel Seedre

Fotograaf: Mihkel Seedre

Fotograaf: Mihkel Seedre

Näidiskorteri pärliks on kahtlemata ruumikas rõdu (9,3 m2), mis on ideaalseks ühenduseks hubase koduse olemise ja looduse rütmide vahel. Kusjuures kõikidel Erminurme kodudel on isiklik rõdu, et rohelusest pakatav ümbruskond ei jääks vaid aknaklaasi tagant nautimiseks.

Fotograaf: Mihkel Seedre

Fotograaf: Mihkel Seedre

Hubane õhkkond jätkub ka vannitoas, kus naturaalsed värvitoonid loovad helge olemise hommikuste või õhtuste spaaprotseduuride nautimiseks.

Fotograaf: Mihkel Seedre

Näidiskorter on sisustatud Erminurme arendusprojekti müügijuhi Cleelia Pärtelpoja poolt. Näidiskorteri sisustamisel kaasasime järgmisi partnereid: Grandber Sisustus (eritellimusmööbel), Masku (pehme mööbel ja sisustusdetailid), Isku (mööbel) ja Blinder (kardinad).

Tutvu peagi valmivate Erminurme kodudega, võta ühendust müügijuhiga ning küsi pakkumist!

Vaata ka neid