Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Jalutuskäik uues Tiiu 12 näidiskorteris

Eva-Maria Leetma Kinnisvaraarenduse turundusjuht

Meie kõige uuem Uus-Veerenni kvartalis asuv Tiiu 12 näidiskorter on valmis ja tulemus on mõnusalt värviküllane. Ühelt poolt tutvustab antud näidiskorter julgeid lahendusi, millest on hea inspiratsiooni ammutada ja mille pealt enne enda kodu sisustama asumist näha, kuidas need päris elus töötavad ja kõnetavad. Teiselt poolt tõestab valminud näidiskorter, et ka erinevaid pilkupüüdvaid värve kombineerides on võimalik mahe, nauditav ja hubane tervik saavutada.

Käesoleva näidiskorteri autor ja meie sisekujunduse projektijuht Loreida Hein viib sind allolevas videos jalutuskäigule, et tutvustada, kuidas Tiiu 12 näidiskorter valmis ja mida sealt täpsemalt leida võib.

Loreida blogipostitust Tiiu 12 näidiskorterist saad lugeda siin!

Tiiu 12/1 kodud on valmis ning Tiiu 12/2 ja 12/3 kodud valmivad 2022. aasta oktoobris. Veel vabade kodudega trendikas Uus-Veerenni kvartalis saad tutvuda siin!

Vaata ka neid