Äri kodude lähedal

Merko kortermajadest leiab sobiva pinna büroodele ja kontoritele, aga ka võimalused kaubanduspinna,
kohviku või restorani rajamiseks. Ehitame välja täpselt kliendi vajadustele vastava lahenduse.

 • Valmis

  Uus-Veerenni Allee

  Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim elamuarenduse ala. Rahulik ja privaatne Veerenni asum on logistiliselt ideaalses asukohas. Too oma äri Uus-Veerenni äri- ja elukeskkonda!

 • Valmis

  RAND linnavillad

  RAND linnavillade äripinnad asuvad hoonete esimestel korrustel. Suurtest akendest avanevad vaated Kalaranna tänavale ja merele. Suurepärane asukoht Noblessneri sadamalinnaku, Lennusadama ja vanalinna läheduses sobib hästi näiteks ilusalongile, galeriile või toitlustusasutusele.

 • Valmis

  Matilda Maja

  Paldiski maantee ja Loode tänava nurgal paiknevas viiekorruselises Matilda Majas on kaks avarat esimese korruse äripinda ja neli kodukontoriks sobilikku bürookorterit. 

 • Ehituses

  Uus-Veerenni Allee

  Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim elamuarenduse ala. Rahulik ja privaatne Veerenni asum on logistiliselt ideaalses asukohas. Too oma äri Uus-Veerenni äri- ja elukeskkonda!

 • Tulekul

  Nõmme 328

  Nõmme keskväljaku kõrvale kerkib peagi elegantne hoone, milles on kokku vaid 38 korterit ja 6 äripinda. Kui soovid esimeste seas lisainfot, anna meile teada.

  • Tallinn, Nõmme
 • Tulekul

  Allveelaeva maja

  Aadressile Allveelaeva 4 kerkivasse majja on planeeritud ligikaudu 150 korterit ja enam kui 800 m² äripinda. Maja arhitektuurilahenduse autor on arhitektuuribüroo Pluss arhitektid, kes on ka Staapli tänava eluhoonete loojad

  • Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja
 • Tulekul

  Vesilennuki majad

  Aadressil Lennusadama 3 / Vesilennuki 18 asuvatele kruntidele kerkib viis uut maja, igaühes 25–35 korterit. Lisaks on igas majas ligi 400 m² äripinda. Majade arhitektuurilahenduse autorid on KOKO arhitektid.

  • Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja

Merko
äripindade arendajana

Merko ehitatud hooned ja neis paiknevad äripinnad on kavandatud põhjalikult, kaasatud on parimad arhitektid ja projekteerijad. Kliendi soovil teostame kõik vajalikud lisatööd.

Iga äri on eriline

Meie kortermajades on leidnud endale hubase kodu mitmesugused ärid – tänavatasand on suurepärane asukoht kohvikutele, restoranidele, väikepoodidele ja ilusalongidele, kõrgemate korruste bürookorterid sobivad hästi väikeettevõtete kontoriteks.

Meil oli uuele äripinnale kolimisega väga kiire, sest rendileping vanas kohas oli lõppemas. Valisime merevaatega ruumid Noblessneris, kus arendus käis ja ehitus oli alles poolepeal. Merkol oli umbes 1,5 kuud aega kogu siselahendus valmis ehitada. Vaatamata äärmiselt pingelisele graafikule leidsime igas olukorras vajaliku kompromissi ja saimegi õigeks ajaks sisse kolida. Oleme tänaseni oma valikuga väga rahul!

Kristiina Tukk
Nobel Digitali tegevjuht/partner