Töö Merkos

Tahad muuta maailma?

Merkos on pikk kogemus ühendatud noorusliku energiaga. Meil on sadu toredaid kolleege,
keda iseloomustab pühendumus ja kirg.
Peame kinni lubadustest, julgeme vastutada, jagame kolleegidega oma kogemusi ja oleme valmis õppima.
Ootame enda sekka töökaid, teotahtelisi ja meeskonnatööd hindavaid kaaslasi.

Tule meile tööle

Teosta end oskustöölise, spetsialisti või juhina ehituses, kinnisvaraarenduses või tugiteenuste pakkujana! Meilt saad kindla töö, põnevad objektid, toetava tugistruktuuri ja mitmekesised võimalused erialaseks arenguks.

Kui sind huvitab töötamine Merkos, anna endast teada.

Kutsume praktikale 

Tule hangi kogenud mentorite toel praktilist kogemust nii ehitusplatsidelt kui ka ehitusele tuge pakkuvast kontorist!

Ootame õpihimulisi, tehniliselt taibukaid ja töökaid ehituse õppureid. Võimaluse korral pakume praktikakohti ka teiste erialade tudengitele.

Praktikasoove kogume jaanuaris-veebruaris. Lisa oma CV-le eelistatud praktika kirjeldus ja praktika teostamise aeg.

Kandideeri stipendiumile  

Alates 2007. aastast oleme koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondiga andnud välja stipendiumi ehituse järelkasvu toetamiseks:

  • 3000 eurot inseneriteaduskonna edukale üliõpilasele
  • 5000 eurot noorele teadlasele või õppejõule

Jälgi konkursside väljakuulutamise ja kandideerimise infot Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi kodulehelt.

Kas teadsid, et

Merko on tehnikatudengite silmis atraktiivseim tööandja. Parimana ehitus- ja kinnisvaraettevõtete seas on meid tunnustanud mitmed teisedki.

Instari, CV-Online/CV.ee ja CV-Keskuse
uuringud läbi aastate kinnitavad

Jalgpall, korvpall, võrkpall, jäähoki, triatlon, tennis, golf või tandemratas Merkost leiad kaaslase iga ala harrastamiseks.

Merko spordipisik nakatab igal aastaajal

Merkos on mitu aasta ehitaja, aasta ehitusinseneri ja aasta projekti tiitlit. Viimati sai aunime digiehituse tulevikutegija, enne seda Eesti parim noor ehitusinsener ning maastikuarhitektuuri autasu pälvis Uus-Veerenni sisehoov.

Merkos saab õppida teiste kogemusest ja jagada teistega enda kogemusi

Turgutame ehituskirge maast madalast. Alustame oma töötajate lastest ja jätkame praktikantidega, kellest paljud tulevikutegijatena meile tööle jäävad.

Merkos on aastatega saanud praktikakogemuse mitusada noort ehitusinseneri


Merko on seitsmeteistkümnel korral pälvinud Eesti konkurentsivõimelisima ehitusettevõtte tiitli. Kahel korral on meid hinnatud aasta konkurentsivõimelisimaks suurettevõtteks.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkurentsivõime edetabelKõik algab tervest ja rõõmsast töötajast. Toetame tervise heaks sportimist, oleme töökorralduses paindlikud ja aitame vaimse tervise eest hoolt kanda.

Ennetame tööstressi ja läbipõlemist projekti Võõras Sõber abil

Töö tuleviku nimel

Meie rajatu on arendanud linnaruumi, loonud võimalusi liikumiseks ja muutnud elu Eestis mugavamaks. Iga tööga ehitame homset ja laome tulevikule vundamenti.

Aitame muuta ehitusõpet praktilisemaks, peame koolides loenguid ja juhendame lõputöid, korraldame objektide ühiskülastusi ja pakume praktikakohti, et tänastele ehitusmeistritele sirguks väärikas järelkasv.

Töö tervise nimel

Iga tervena elatud ja töötatud päev on tähtis. Suurendame töötajate teadlikkust töötervishoiust, tagame turvalise töökeskkonna ja panustame tervise hoidmisesse.

Tervislike eluviiside propageerimiseks innustame oma töötajaid sportima, hüvitame spordi- ja tervisekulusid ning arendame koostöös Swedbanki ja Eesti Energiaga terviseradu üle Eesti, et teisedki saaksid vabas õhus mugavalt ja tervislikult liikuda.

Töö rõõmu nimel

Oleme uhked iga hästi tehtud töö üle. Tähistame seda, et oleme ühtne meeskond, kellega koos suuri asju teha – ehitusplatsidel, igas üksustes ja ettevõttes tervikuna.

Peame töötajaid meeles tööalaste, isiklike ja peresündmuste puhul. Kutsume oma kaaslased ehitajate päevale ja aastalõpupeole. Lapsed viime vanemate tööga kurssi lastepäeval ja jõulupeol. Meil on tore igas ühises ettevõtmises!

Merkos on hea

Päriselt ka! Iga merkolane võib seda kinnitada!
Kui tahad kõigest sellest rohkem teada, tule Merkosse ja veendu ise!

Merko töötajad järgivad eetilisi äritavasid, mille kohta leiad rohkem infot Merko Ehituse kontserni kodulehelt.