Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

VOOL x Tihase – elektriauto laadimine mugavalt oma parkimiskohal

Elektriautode levik seab uued nõudmised ka meie kodudele. Nii muutub enesest mõistetavaks, et ka kortermajas elades on lihtne ja muretu kodus oma elektriautot laadida. Kodune elektrihind võimaldab autot laadida soodsamalt kui avalikes laadimispunktides.

Tihase arendusprojekti elanikud võivad rõõmustada, sest nende kodu maa-aluses parklas on igale parkimiskohale loodud elektriauto laadimise valmidus.

3D foto Tihase arendusprojektist: Yellow

Sisuliselt tähendab elektriauto laadimise valmidus seda, et igale parkimiskohale on veetud vajalikud kaablid ning paigaldatud VOOL elektriauto laadija karp. Lisaks on hoone peakilpi paigaldatud koormusjuhtimisseade. Korteri omanikule jääb üle vaid tellida oma parkimiskohale elektriauto laadija sisu.

Tihase kodude maa-alusel parkimiskorrusel oleme elektriautode laadimise lahenduse rajanud Eesti ettevõtte VOOL seadmetega. Dünaamiline koormusjuhtimise seade ehk LMC peakilbis jälgib maja energia tarbimist ning suunab elektriautode laadimisse ainult kasutamata võimsuse. See tagab, et kodude energiavajadus on esmatähtis ning kogu vaba võimsus on autode laadimiseks maksimaalselt ära kasutatud. Seejuures jaotub vaba võimsus laadivate autode vahel võrdselt. VOOLu laadimislahendus pakub kindlustunde, et auto saab laetud nii kiirelt kui maja elektrivõimsus lubab.

Oma kodus autot parkides ei pea muretsema, kas auto sai pargitud kindlat pidi, et laadimiskaabel ulatuks, sest VOOLu 6,5-meetrine kaabel ulatub autoni igal juhul. VOOLu laadija Tüüp 2 pistik sobib suure enamiku turul olevate elektriautodega.

Laadimisest annab ülevaate tasuta VOOLu äpp, mis võimaldab automatiseerida börsihinna-põhist laadimist. Auto laadimise käivitab seejuures, kas nupuvajutus äppis või personaliseeritud RFID kaardi viipamine. Nii võib iga koduomanik kindel olla, et teiste laadimine tema arvel ei kajastu. Kuu lõpus lisandub elektriauto laadimiseks kasutatud elektrienergia vastava korteri kommunaalarvele.

Miks just VOOL?

Teeme koostööd Eesti ettevõttega VOOL, sest nemad arendavad nii elektriauto laadijat, koormusjuhti kui ka laadimiseks vajalikku haldustarkvara üheskoos. Võime olla kindlad, et need on loodud koos toimima.

VOOLu tooted pakuvad nutikat börsihinna-põhist laadimist, mis tähendab kliendile kõige soodsama võimaliku hinnaga täis laetud autot.

Samuti võimaldab VOOLu lahendus kõige efektiivsemalt ära kasutada maja elektrivõimsust, et võimalikult palju autosid saaksid võimalikult kiiresti laadida. Maja peakaitsme suurendamine on kulukas ning selle vältimine säästab raha kõigile elanikele.

VOOLu seadmed on tulevikukindlad, sest nii tarkvara kui riistvara arendatakse pidevalt edasi ning mõlemad vastavad avatud OCPP-protokollile, sobitudes ka teiste ettevõtete tark- ja riistvaraga. Kõigile VOOLu toodetele kehtib 5-aastane garantii.

Mainimata ei saa jätta ka, et VOOLu tooted on arendatud ja toodetud Eestis ning näevad väga head välja.

Tihase kodud on sissekolimiseks valmis. Tutvu vabade kodudega!

Kui soovid Tihase kodudes oma parkimiskohale elektriauto laadijat, on võimalik see nii välja osta kui ka rentida. Võta ühendust VOOLuga aadressil info@vool.com ning maini kindlasti ära oma aadress ja parkimiskoha number. Kahe tööpäeva jooksul saad pakkumise tootele koos paigaldusega ning kahe nädala jooksul pakkumise kinnitamisest jõuab laadija kenasti parkimiskohale.

Vaata ka neid