Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Picapaci pakiautomaat nüüd Uus-Veerennis

Uudsed pakiautomaadid jõudsid Uus-Veerenni kvartalisse!

Aprillis alustas pakiautomaatide arendaja Picapac pilootprojekti, paigaldades kogukonna pakiautomaadi Tallinna kesklinna, Uus-Veerenni kvartalisse. Nüüdsest ootab uudne pakiautomaat kohalike elanike kasutamist ja katsetamist.

Picapaci uus 8-lahtriline automaat on mõeldud kogukondadele, kes on tublid ja vilunud pakiautomaadi kasutajad ning naudivad seda, et pakid ja e-kaubandusest tellitud kaup võimalikult kodu lähedale toimetatakse.

Kogukonna pakiautomaadid toimivad avatud võrgus, mis teisisõnu tähendab, et seda saavad kasutada kõik Picapaci võrgustikuga liitunud kullerettevõtted. Hetkel on võrguga liitunud Omniva ja DHL, kuid ettevõtteid lisandub veelgi. Omniva teenust kasutades on võimalik kogukonna pakiautomaati pakke tellida kui ka neid teele panna ja tagastada pakiautomaadi teenuse hinnaga. Sarnaselt teistele Picapaci toodetele toimib ka kogukonna automaat rendi põhimõttel ja klient maksab Picapacile automaadi kasutamise eest kuupõhist tasu.

Kesklinna elanikud saavad uut pakiautomaati kasutada, liitudes pakiautomaadiga Picapaci veebilehel. Teenuse kasutamine maksab vaid 1 euro kuus.

Kogukonna pakiautomaat on paigaldatud järgmisesse kohta: Pille tn 12, Kesklinna linnaosa.

Kogukonna pakiautomaadid on lisaks Tallinna kesklinnale paigaldatud ka Harku, Saue ja Viimsi valda ning Pirita linnaossa.

Vaata ka neid