Müügiinfo

Parima kvaliteedi ja koduostjate mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe: kavandame, projekteerime, ehitame, müüme ja pakume garantiiaegset teenindust. Meie müügijuht on kodu valimise ja ostmise protsessi jooksul Sinu professionaalne partner.

Müügiprotsess toimub kolmes etapis

  1.  Broneerimine. Korteri broneerimiseks tuleb täita kodulehe broneerimisavaldus, mille alusel broneeritakse korter kuni kaheks nädalaks tasuta. Broneering jõustub, kui müügijuht on Sind broneeringu kinnitamisest kirjalikult teavitanud. Seejärel märgime korteri kodulehel broneerituks. Kokkuleppel müügijuhiga on broneeringu tähtaega võimalik pikendada. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on müüjal õigus broneering ühepoolselt tühistada.
  2.  Võlaõigusleping (VÕL). Perioodil, mil korterelamu on ehitusjärgus, sõlmitakse kliendiga notariaalne võlaõigusleping, mille eelduseks on korteri hinnast 15% tasumine. Kui soovid võlaõigusliku lepingu sõlmimisel tasuda rohkem kui 15% tehingu hinnast, saame suuremale sissemaksele pakkuda tulusamaid tingimusi – küsi personaalset pakkumist müügijuhilt!
  3.  Asjaõigusleping (AÕL). Korterelamu valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning kliendil tuleb tasuda ülejäänud osa korteri hinnast.

Lepingu hinnas sisaldub:

  • korteri ja elamu valmidus vastavalt projektile ja siseviimistlustabelile;
  • vannitoa mööbel sanitaartehnikaga;
  • tasu tehnovõrkude (elektri-, vee- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest.

Lepingu hinnas ei sisaldu:

  • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv;
  • liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga liitumiseks.
Küsi pakkumist