Uued kodud looduskaunis elukeskkonnas

Pikaliiva uued kortermajad on kerkimas maalilisest rohelusest ümbritsetud Harku järve kõrvale keset rahu ja vaikust. Sinu tulevane kodu asub linnakärast eemal, suure potentsiaaliga arenevas piirkonnas, mille naabrusesse jäävad Pikaliiva eramud. Elurajooni kümnest kortermajast valmivad Pikaliiva 18 ja 20 hooned 2019. aasta sügisel. Kaaruti 8 ja Pikaliiva 22 hooned valmivad 2020. aasta kevadel.

Kodu nii suurtele kui ka väikestele peredele

Kõik Pikaliiva kortermajad on neljakorruselised. Neist Pikaliiva 18, 20 ja Kaaruti 8 hoonetes on igas 33 korterit, Pikaliiva 22 hoone on aga pisem, vaid 17 korteriga elamu. Taskukohase hinna ja läbimõeldud planeeringuga 1-4 toalised korterid on sobilikud nii noortele peredele kui ka kõigile teistele, kes otsivad kas oma esimest hubast pesa või soovivad ümber kolida uude, kvaliteetselt ehitatud majja.

Kõik, mida vajad mugavaks eluks

Iga korteri juurde kuulub rõdu, esimese korruse korterite lisaväärtuseks on aga avar terrass. Majades on olemas liftid ning esimesel korrusel üldkasutatav ruum jalgrataste ja lapsevankrite tarbeks. Oma auto saad parkida maja ümber rajatavasse parklasse ning vajalikke esemeid hoiustada isiklikus panipaigas.

Kvaliteet, milles võid kindel olla

Merko Pikaliiva kodud on hea helipidavusega nii välis- kui ka sisemüra suhtes. Korteritevahelised seinad ehitame helikindlaks ja välisseinad hästi soojapidavaks ka kõige krõbedamatel talvekuudel. Suure suvesooja vastu aitavad võidelda kõrgendatud päikesekaitsefaktoriga klaasid, mille paigaldame kortermajade lõunapoolsetele akendele. Mugav ja energiasäästlik vesipõrandaküte ning väga hea soojapidavusega aknad kindlustavad hooneile B energiaklassi märgise.

Mõnus elukeskkond aktiivseteks puhkehetkedeks

Pikaliiva kodudes ning ka kodust väljas, majadevahelisel alal on hea olla – rajame siia mitmekesise haljastuse ja valgustusega sisehoovid, kus pere pisemaid ootab turvaline laste mänguväljak. Kui sisehoovi mängumaa väikeseks jääb, on ka ümbruses palju avastada, sest suurest liiklusest puutumata kodukanti jääb mitmeid põnevad radu ja seiklemiseks sobilikke metsatukkasid.

Silmailu nii sees kui ka väljas

Uued kaasaegsed kortermajad sobituvad hästi piirkonna arhitektuuriga – madalatele krohvitud hoonetele annab iseloomu telliskivi imitatsioon otsaseintel. Pikaliiva kodusid aitavad hubaseks muuta sisekujundajad Merlin Tiivel ja Gertu Alas, kes koostöös Merkoga on välja töötanud 9 põhjamaisele maitsele sobivat siseviimistluspaketti.