Üldehitus

Üldehitus hõlmab erinevate hoonete ehitust alates äri- ja büroohoonetest, kaubandus- ja meelelahutuskeskustest, hotellidest ja spaadest kuni avalike ja elukondlike ning spetsiifiliste tööstushooneteni.

Merko pakub ehituse peatöövõtu raames strateegilist nõustamist ja kvaliteetset terviklahendust vastavalt tellija vajadustele: ettevalmistus, projekteerimine, ehitus, sisustus ja garantiiaegne teenindus.

Eesmärgiga pakkuda tellijatele terviklikumat ja kvaliteetsemat teenust ning tõhustada koostööd erinevate osapoolte vahel, on Merko võtnud kasutusele mudelprojekteerimise. Kaasaegne lahendus võimaldab senisest paremini luua kujutluspilti olemasolevast hoonest ja selle mahust, teostada projektlahenduste vastuolude kontrolli, võimaldab arvutada projekti ehituslikke mahtusid ning toota projekti 3D visuaale. Lisaks võimaldavad hoonesimulatsioonid paremini hinnata projekteeritava hoone tulevasi energiavajaduse ja halduskulusid ning ka kasutusmugavust.


Merko ehitatud on suur osa Tallinna südalinna uusehitistest: Maakri ärikvartalHilton Tallinn Park Hotel, hotell SAS Radisson, Tornimäe korterihoone, SEB ärihoone, Viru ja Solaris Keskus, kinokompleks Coca-Cola Plaza, Tallink City Hotel, Nordic Hotel Forum. Lisaks on Merko ehitatud unikaalne Eesti KunstimuuseumTallinna Lennujaama lennukite hoolduskompleks, multifunktsionaalne Tondiraba jäähall, Narva-Jõesuu hotell ja vabaaja veekeskus Noorus SPA Hotel, koostöös rahvusvahelise peatöövõtjaga valmis Iru jäätmeenergia plokk WTE.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.