Kinnisvaraarendus

Kinnisvaraarenduse segment hõlmab korteriprojektide arendust, pikaajalisi kinnisvarainvesteeringuid ning äriotstarbelisi kinnisvaraprojekte.

KORTERITE ARENDUS JA MÜÜK

Merko on rajanud kodu tuhandetele peredele ja tõusnud Eesti juhtivaks korteriarendajaks. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

KRUNTIDE ARENDUS JA MÜÜK

Merko pakub müügiks tootmis-, äri- ja elamuotstarbelisi krunte. Tootmis- ja äriotstarbelistele kinnistutele pakume ka teie soovidele vastava hoone „võtmed kätte“ lahendust või pikaajalist renti.

KINNISVARAARENDUSE TEENUS

Merko pakub äriotstarbelise kinnisvara arenduse teenust, mis hõlmab ehituse ettevalmistust koos ehitustööde teostamisega. Oleme huvitatud ka arenduspotentsiaaliga kinnistute omandamisest. Eesmärk on väärtustada maad läbi detailplaneeringu ja ehitatava hoone.

PPP-PROJEKTID

Merko on  arendanud erinevaid public-private-partnership ehk PPP-projekte nagu Jõgeva kohtu- ja politseihoone ja Lasnamäe linnaosavalitsuse büroohoone. Merko on partnerina valmis osalema ka uutes projektides.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.