Betoonitööd

Betoonitööde osakonna põhiülesandeks on pakkuda lahendusi monteeritavate või monoliitbetoonist ehitatavatele hoonetele ja rajatistele, mida ehitavad nii AS Merko Ehitus Eesti ja selle allüksused kui ka välistellijad. Betoonitööde osakonnas töötab üle 120 inimese, kes teostavad betoonpõrandate ja monoliitsete raudbetoonkonstruktsioonide ehitus- ning raudbetoonelementide monteerimistöid.

Betoonitööde osakonna eesmärgiks on tellijale vastuvõetava hinna ja kvaliteediga õigeaegselt hoone või rajatise betoonkarkassitööde juhtimine, teostamine ja üleandmine.


Olulistest töödest tõstame insenerrajatistest esile Loo-Maardu viaduktiÜlemiste liiklussõlme tunneleid ja viadukti ning Põhjaranna tee viadukti. Energiarajatistest on mahukamad betoonitööd teostatud Iru jäätmeenergia ploki, Kiisa avariireservelektrijaama ning Paldiski tuulegeneraatorite vundamentide ehitusel. Hoonetest väärivad äramärkimist SEB Eesti Ühispanga peakontori, Postimehe ja Sampo panga hoone, Stockmanni kaubamaja laiendus koos parklaga, Lelle tn 22 büroohoone, Piima tn 4 parkimismaja, Radisson SAS hotell, Kentmanni 6 äri- ja eluhoone, Tondiraba jäähall ning Hilton Tallinn Park Hotel.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.