Kontserni struktuur

AS Merko Ehitus Eesti on kontsern, mis hõlmab erinevaid ehitusvaldkonna ettevõtteid: teedeehitusele keskendunud Tallinna Teede AS , infrastruktuuri valdkonna ehitustele keskendunud AS Merko Infra ja mäetöödega tegelev OÜ Merko Kaevandused.

Ettevõte teostab üle Eesti nii projektijuhtimise meetodil kui ka oma jõududega kõiki teehoiutöid: sealhulgas ehitab teede konstruktsioone, teostab teede hooldusremonti, pindamistöid ning kaevetööde ja teeseisundi järelevalvet Tallinnas ning osutab masinatele remonditeenuseid. Ettevõttel on ka oma asfalditehas.
AS Merko Ehitus Eesti omab ettevõttes 100%-list osalust.

Kontakt:
Betooni 24, 11415 Tallinn
E-mail: info[A]ttas.ee 
Üldtelefon: +372 606 1901
www.ttas.ee 

Ettevõte loodi 2009. aastal eesmärgiga koondada infrastruktuurivaldkonna oskused ja teadmised ning arendada antud tegevussuunda. Alates 2011. aastast kuulub ettevõtte koosseisu elektritööde osakond, mis tegeleb kesk- ja kõrgepinge alajaamade ning liinide projekteerimise, seadistamise ja ehitamisega.

Meie eesmärgiks on teostada tööd kvaliteetselt ja vastavalt headele ehitustavadele. Meil on pädeva elektrialase kogemuse ja erialaste teadmistega projektijuhtimise meeskond. Peame oluliseks tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest kinnipidamist.

Kontakt:
Järvevana tee 9g, 11314  Tallinn 
E-mail: merko[A]merko.ee 
Üldtelefon: +372 680 5105
Faks: +372 680 5106

 

Merko tegeleb ehitusmaavarade kaevandamisega ja kaevandatud maavaradest täitematerjalide tootmisega ning uute karjääride arendamisega strateegilistes piirkondades. Toodetud täitematerjalid sobivad kasutamiseks betooni tootmisel, asfaldisegudes, ehitustöödel ja tee-ehituses.

Kontakt:
Järvevana tee 9g, 11314  Tallinn 
E-mail: merko[A]merko.ee 
Üldtelefon: +372 680 5105
Faks: +372 680 5106

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.