Ettevõttest

Merko Ehitus Eesti keskendub ehituse peatöövõtule ning professionaalsele ehituse ja kinnisvara arenduse täislahenduse pakkumisele.

Pikaajalised kogemused, ehitusteenuste lai ulatus, paindlikkus, usaldusväärsus ja tähtaegadest kinnipidamine ning eelkõige kvaliteet on aidanud Merko Ehitus Eestil tõusta Eesti ehitussektori turuliidriks. Sõltuvalt tellijate vajadustest teostab Merko nii väikesemahulisi ehitustöid kui ka mastaapseid, keerukaid ja innovaatilisi projekte, keskendudes ehituse peatöövõtule ja projektijuhtimisele. Merko  kuulub ka Eesti juhtivate elamuehituse ettevõtete hulka.

AS Merko Ehitus Eesti keskendub ehitusalaste terviklahenduste pakkumisele, kontserni kuulub ka teedeehitusele keskendunud Tallinna Teede AS ning infrastruktuuri valdkonna ehitustele keskendunud AS Merko Infra. Ehitusettevõtetele on omistatud rahvusvahelised kvaliteedi-, keskkonnakaitse- ja tööohutuse sertifikaadid ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001.

AS Merko Ehitus Eesti kuulub Baltikumi juhtivasse ehituskontserni AS Merko Ehitus, mille aktsiad on noteeritud NASDAQ Tallinn börsil alates 1997. aastast. Kontsern annab Eestis, Lätis, Leedus ja Norras tööd ligi 800 inimesele, kontserni 2018. aasta müügitulu oli 418,0 miljonit eurot.

 

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.