Unikaalne asukoht Tallinnas: Vanalinna, Kassisaba ja Kalamaja ühenduskohas

Mõnus kodu linnamelu keskel: kaasaegsed ehituslikud lahendused, mis mõeldud linnakodule

Investeering tulevikuks: rohkem ruumi inimestele, asjadele ja tulevikumõtetele

Korterid on valmis. Tule tutvuma!

Toompea veerel ennast koduselt sisse seadnud Hermanni Maja sai endale väärilise kaasa – Matilda Maja. Kassisaba serval harmooniliselt seisvad hooned jagavad nii ühist seina kui ka ühiseid väärtusi.

Killuke rahu, mis on ümbritsetud põnevast linnamelust

Paiknedes Paldiski maantee ja Loode tänava nurgal, vaid 800 meetri kaugusel idüllilisest vanalinnast, pakub Sinu tulevane kodu rohkelt võimalusi nii kultuuri, vaatamisväärsuste kui ka linnamelu nautimiseks. Matilda Majast lõunasse jääv Kassisaba asum on hubane paik rahulike kõrvaltänavate avastamiseks. Jalutuskäigu kaugusel ootavad Sind Telliskivi loomelinnak ning armastatud Kalamaja kohvikud ühes boheemlasliku miljöö ja põnevate maitsetega.

Mugav elu ja kaasaegsed lahendused

5-korruselises Matilda majas on 20 rõduga linnakorterit. Hoone esimesel korrusel paiknevad 2 avarat äripinda. Autot saab parkida maja maa-aluses parklas või esimese korruse tasandil asuvas parklas. Jalgrataste ja vankrite hoiustamiseks on igal korteril panipaik hoone maa-alusel korrusel. Majas on lift. Puhkehetki saab nautida hubases haljasalaga hoovis.

Ehituslahendused, mis tagavad rahu kesk linnaelu

Matilda Maja pakub hubast kodu linna keskel. Kaasaegsed ehituslahendused ja materjalivalik projekteerimise algusfaasist alates tagavad mõnusa rahu. Suurema helikindlusega kolmekordsed puit-alumiinium pakettaknad tõkestavad müra ja tagavad hea sisekliima, olenemata korteri paiknemisest.

Kodu, kus on ruumi inimestele, asjadele ja tulevikumõtetele

Matilda Maja teeb unikaalseks korterite läbimõeldud suurus. Veidi suurem ruutmeetrite arv korteri kohta on kaasaegse kodu mõõdupuuks täna ja investeering tulevikuks. Matilda Maja kodudesse mahuvad mõnusalt nii pere, sõbrad kui ka asjad ning ruumi jääb ka tulevikumõtetele.