Unikaalne asukoht Tallinnas: Vanalinna, Kassisaba ja Kalamaja ühenduskohas

Mõnus kodu linnamelu keskel: kaasaegsed ehituslikud lahendused, mis mõeldud linnakodule

Investeering tulevikuks: rohkem ruumi inimestele, asjadele ja tulevikumõtetele

Ajas kestvad väärtused ja hindamatu emotsioon

Toompea veerel, kõigest põgusa jalutuskäigu kaugusel vanalinnast on end juba koduselt sisse seadnud Hermann saamas enda kõrvale väärilise kaasa – Matilda Maja. Kassisaba serval harmooniliselt käsikäes seisvad hooned täiendavad teineteist mitte ainult ühist seina, vaid ka ühiseid väärtusi omades. See on kodu, mis ootab Sind alati rõõmuga.

Killuke rahu ümbritsetud põnevast linnamelust

Paiknedes Paldiski maantee ja Loode tänava nurgal, vaid 800 m kaugusel idüllilisest vanalinnast, pakub Sinu tulevane kodu rohkelt võimalusi nii kultuuri, vaatamisväärsuste kui ka linnamelu nautimiseks. Matilda majast lõunasse jääv Kassisaba asum on hubane paik rahulike kõrvaltänavate avastamiseks. Üürikese jalutuskäigu kaugusel ootavad Sind aga Telliskivi loomelinnak ning armastatud Kalamaja kohvikud ühes boheemlasliku miljöö ja põnevate maitsetega.

Mugav elu ja kaasaegsed lahendused

5-korruselises Matilda majas asub 20 rõduga varustatud linnakorterit, hoone esimesel korrusel paiknevad aga 2 avarat äripinda. Auto on võimalik jätta maja maa-alusesse või esimese korruse tasandil asuvasse parklasse, jalgrataste ning laste vankrite hoiustamiseks on aga igal korteril hinna sisse kuuluv panipaik hoone maa-alusel korrusel. Majas on mugavamaks liikumiseks olemas lift ning puhkehetkede nautimiseks haljasalaga hoov, kus jätkub tegevust nii suurtele kui ka väikestele elanikele.

Ehituslahendused, mis tagavad kodurahu kesk linnaelu

Matilda Majad pakuvad mõnusat ja ehituslikult detailideni läbi mõeldud kodu linna keskel. Kaasaegsed ehituslahendused ja materjalivalik projekteerimise algusfaasist alates tagab mõnusa kodurahu nii Vanalinna, Kalamaja kui Kassisaba poolses korteri osas. Ehitaja on olulise rõhu pannud suurema helikindlusega kolmekordsetele puit-alumiinium pakettakendele, mis tõkestavad müra ning tagavad hea sisekliima olenemata korteri paiknemisest.

Kodu, kus on ruumi inimestele, asjadele ja tulevikumõtetele

Matilda Maja korterid teeb unikaalseks nende läbimõeldud suurus - terake suurem ruutmeetrite arv korteri kohta, mis on kaasaegse kodu mõõdupuuks täna ning investeering tulevikuks. Kaasaegne kodu on koht, kuhu mahuvad mõnusalt nii pere, sõbrad kui meie asjad ning jääb ruumi tulevikumõtetele. Uutele ideedele, põnevatele võimalustele ning kindlasti oma perele- ja sõpradele.