Baltimaade parimaks linnaruumi arenduseks tunnistatud Noblessner asub mere kaldal Lennusadama kõrval, jalutuskäigu kaugusel Tallinna kesk- ja vanalinnast. Kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehasest on saanud stiilne ja kaasaegne merele avatud linnaruum. Siin on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, jahisadam, kunstigaleriid, linna parimad söögikohad, värvikas kultuurielu ning kõrgkvaliteedis uusarendus.

Merko ja BLRT koostöös kerkivad Noblessnerisse kuus uut kortermaja kokku ligikaudu 300 koduga. Lisaks korteritele on arendusse planeeritud mitu tuhat ruutmeetrit kaubandus- ja äripinda. Esimeses etapis kerkivad Noblessneri jahisadama kõrvale, Lennusadama 3 / Vesilennuki 18 kruntidele, Vesilennuki majad. Kuues ja ühtlasi ka selle arenduse suurim maja kerkib aadressile Allveelaeva 4.

Avara sisehooviga Allveelaeva majja on planeeritud ligikaudu 150 korterit ja enam kui 800 m² äripinda. Maja arhitektuurilahenduse autorid on arhitektuuribüroo Pluss arhitektid, kes on ka Staapli tänava eluhoonete loojad.