Vaikus räägib rohkem, kui oled osanud aimata

RAND linnavillades saavad kokku elegantne arhitektuur ja kutsuv interjöör. Mere- ja vanalinna lähedus loovad täiusliku elukeskkonna.

Eemal linnamürast, samas lähedal kõigele, mida pealinnal on pakkuda. RAND linnavillad asuvad kõigest poole kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel vanalinna servast, Kalasadama läheduses, uue Kalaranna tänava serval.

Pilt on illustreeriv

Lihvitud tasakaal igas vormis,
harmoonias mereäärse elurütmiga

Arhitektuur on inspireeritud ja tasakaalus ümbritseva keskkonnaga. Nüansirikas, rohkete klaaspindadega fassaad pakub hulgaliselt valgust ja õhku igale korterile ning avaraid vaateid nii maalilisele Tallinna lahele kui vanalinna ajaloolisele siluetile. Kolm viiekorruselist eluhoonet on ühendatud sopilise terrasside ja rohealadega hooviga, kus iga puhkehetk ning vaated merele on puhas nauding.

Maast laeni aknad raamivad muljetavaldavaid vaateid Tallinna lahele ja linna siluetile ning tagavad suurepärase loomuliku valguse igas toas.

Interjöör ühendab kõrgeima kvaliteediga disaini ning peene elegantsi

Interjööri iseloomustavad kõrgeima kvaliteediga disain ja peen elegants, puhtad jooned, tammepõrandad ja hele modernne lõppviimistlus. Luksuslikud kodud on suuruses 55-200 ruutmeetrit ning neid täiendavad rõdud ja avarad terrassid. Mugavus, valgusküllasus, suured aknapinnad ja vesipõrandaküttega siseruumid – RAND linnavillad ületavad ka kõige nõudlikuma maitse ootused.

Pilt on illustreeriv

Miljööväärtuslik Rannamaja

Linnavillade mereäärset kolmik-fassaadi täiendab hoovipoolne miljööväärtuslik rannamaja. Siin leiab elukoha ajalugu väärtustav ja mere vaikust armastav elanik. Väärtuslikud detailid saavad lihvitud ning täiendatud kaasaegsete lahendustega.

Pilt on illustreeriv

Rahus, eemal linnakärast ja samas lähedal kõigele, mida linna süda pakub

Teatrid, kinod, muuseumid, galeriid – kultuur ja vaatamisväärsused su ümber. Siin saad auto jätta mugavalt linnavillade all olevale parkimiskorrusele ning mõne sammuga jalutada linnamelu keskele. Elu siin on see, millest oled unistanud.

Hinnatud gurmeerestoranid, kohvikud ning kõik muu vajalik mugavalt vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

5 min
Vanalinn
Südalinn
10 min
Kalamaja park
Noblessneri sadamalinnak
12 min
Tallinna Reisisadam
Rotermanni kvartal
20 min
Estonia Rahvusooper
Nordea kontserdimaja

Registreeri huvi

Täname, teie sõnum on saadetud!
Sulge
pause play sound-off sound-on