Üldehitus
Meie poolt pakutavate teenuste amplituud on väga lai ning hõlmab kõike, mis mahub märksõnade "kinnisvara" ja "ehitus" alla. Meie töörütm algab tellija eesmärgi ärakuulamisest, seejärel kaardistame soovid, planeerime ja pakume välja optimaalseima lahenduse koos hinnaga, sõlmime peale läbirääkimisi lepingu, projekteerime, ehitame valmis ning anname objektile koos garantiiga üle.

Peame olulisteks põhimõteteks avatust, ausust, konkreetsust, korrektsust, kokkulepetest kinni pidamist ning paindlikkust. Meie juhtkond ja töötajad on erialase hariduse ning pikaajalise kogemusega, olles turul tegevad juba üle 15 aasta. Pakume oma klientidele parimaid ja uuendusmeelseimaid lahendusi ning tegeleme pidevalt oma töötajate täiendkoolitusega.

Oma teostatud töödest tõstaksime enamikku kogu Tallinna kesklinna uusehitistest - hotell SAS Radisson, SEB Eesti Ühispank, Viru Keskus, kinokompleks Coca-Cola Plaza, Tallink City Hotel, Nordic Hotell Forum ja Admirali Maja, kindlasti ka Tallink Spa & Conference Hotel ning Kunstimuuseum. Ühtlasi on meil olemas rahvusvaheline kogemus, näiteks hotell Lietuva ja Lietuvos Telekomase objektid Leedus ning Hansapanga kõrghoone ja Riia jäähall Lätis.